Stomatolog

Tann Estetikk Klinikk AS

Stomatolog Katarzyna Anzel-Kram

„KOMFORT, ZAUFANIE, UWAŻNOŚĆ NA DRUGIEGO CZŁOWIEKA I DOBRA WSPÓŁPRACA”.

Myślę, że z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że to właśnie moje zawodowe motto!

Jakiś czas temu zostałam poproszona o wywiad dotyczący mojej pracy i motywacji. Nie przypuszczałam nawet, że rozmowa ta pozwoli mi uświadomić sobie te wartości, którymi kieruje się w życiu zawodowym i w pracy z pacjentem każdego dnia.

Chodzi tu nie tylko o mnie jako lekarza, ale także o tę drugą stronę jaką jest pacjent. Jesteśmy pokoleniem lekarzy, które może pracować w dużym komforcie i z lekkością. Mamy dostęp do wysokiej jakości materiałów czy sprzętu,ale to nie wszystko.

To my, lekarze mamy kontakt z pacjentem każdego dnia i to my budujemy nasza z nim relację. To my wybieramy plan, którym się kierujemy w drodze do wyleczenia pacjenta. To nasza uważność na każdego indywidualnie umożliwia zbudowanie relacji, zaufania, współpracy, a co za tym idzie powrotu do zdrowia.

Stomatologia to nie osobna dziedzina. To część całości. Wyleczenie bólu u pacjenta nie zawsze oznacza wyzdrowienie. To często jedynie część problemu.

Tak więc zapraszam do współpracy, która pozwoli nam razem dotrzeć do celu, jakim jest zdrowy pacjent.

Katarzyna Anzel-Kram

 

TANN ESTETIKK KLINIKK AS

to zespół lekarzy, którzy współpracują ze sobą oraz w razie konieczności ze specjalistami poza kliniką.

NASI LEKARZE:

KATARZYNA ANZEL-KRAM

Jestem lekarzem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Ukończyłam stomatologię w 2002 roku na Akademii Medycznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W pracy zawodowej kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do pacjenta. Mam bardzo dobre doświadczenie oraz efekty w pracy z pacjentem z lękiem przed dentystą.

Zajmuję się stomatologią zachowawczą, leczeniem mikroskopowym, protetyką, stomatologią estetyczną oraz leczeniem paradontozy.

Znam dobrze zasady Helfo, z którym mam podpisana umowę o tzw. direkte oppgjør. Oznacza to ,że pacjenci, którym przysługuje refundacja otrzymają ją z automatu bez zbędnych formalności ze strony pacjenta.

Współpracuje z lekarzami  w obrębie kliniki Tann Estetikk Klinikk AS oraz poza nią wysyłając pacjentów, którzy tego wymagają do specjalistów , z którymi współpracuję od lat.

Rejestracja stomatologiczna